Naše služby

Predaj a dovoz vozidiel

Stojíte pred kúpou nového/jazdeného auta? Predtým, než urobíte konečné rozhodnutie, vedzte, že kúpa (dovoz) auta zo zahraničia je bezpochyby jedným z najvýhodnejších riešení. Ponúkame Vám dovoz akéhokoľvek auta z celej EÚ s individuálnym a férovým prístupom.Vozidlá si môžete vybrať aj z akutálnej ponuky našich skladových zásob.

Vozidlá dovážame len také, ktoré spĺňajú naše prísne kritéria ako sú napríklad pôvod vozidla,overené kilometre,výbava a stav vozidla.Ponúkame bohatý výber v strednej a luxusnej triede vozidiel väčšiny svetových značiek.

Naše služby

Predaj vozidiel

V oblasti predaja vozidiel máme dlhoročné skúsenosti,snažíme o maximálnu spokojnosť a férovosť, aj pre tích viac náročních zákazníkov.

Dovoz vozidiel

Európsky trh poskytuje oveľa širšiu ponuku vozidiel, to znamená, že zákazník si môže vybrať z viacerých variant, ktoré sú väčšinou v omnoho lepšej cenovej relácii, ako u tunajších predajcov

Prihlásenie vozidiel

Všetky formality potrebné k prihláseniu vozidla vybavíme za Vás. Vozidlo prihlásime, zabezpečíme STK a emisnú kontrolu, kontrolu originality a technický preukaz v slovenčine.

Poistenie vozidiel

Kúpili ste si auto a potrebujete si uzatvoriť zákonné poistenie? Na našej stránke si viete vybrať to najlepšie poistenie vozidla online.

Leasing vozidiel

Sme zmluvným partnerom finančných inštitúcií a preto Vám vieme ponúknuť individuálne financovanie vozidiel vrátane havarijného, povinného zmluvného poistenia a poistenia finančnej straty.

Poradenstvo

Pred samotným rozhodnutím ponúkame technické, odborné poradenstvo a konzultácie pri výbere auta zdarma.